Başlangıç > AKP Haberleri > Ailenin sigortasını attırdınız!

Ailenin sigortasını attırdınız!

ailesigortası
Erdoğan’dan CHP’ye: Aile sigortası diyorsunuz. Siz ailenin sigortasını attırdınız aile kurumunu kirlettiniz. Hangi yüzle aile sigortası diyorsun.

Genel Seçim Anketleri için Tıklayın


Erdoğan partisin grup toplantısında konuştu…

İşte konuşmasından satırbaşları…

5 bin 599 aday AKP’ye başvurdu. Hakkaniyet ölçüsünde listemizi belirleyeceğiz. Başvuruda bulunan aday adaylarından listeye girmeyenlerin küsmeden yola devam etmelerini rica ediyorum. Listeler kesinleşince tüm teşkilatlarımızdan mahalle mahalle dolaşmalarını istiyorum…

Ben CHP liderini boş vaatlerini eleştirme gereğini bile duymuyorum… Gündemi değiştirmek için bu boş vaatler milletimizden zaten gereken cevabı alacaktır… 8 yıl SSK’da Genel Müdürlük yaptı. Olumlu devraldın ama hep zarar ettirdin.

Aile sigortası diyorsunuz. Siz ailenin sigortasını attırdınız aile kurumunu kirlettiniz. Hangi yüzle aile sigortası diyorsun.

Çıkıp meydanda sorduğunda hemen söylüyor ‘Bedelli askerliği halledeceğiz’. Başka bir yerde soruyorlar ‘Askerlik inecek mi’ diye hemen ‘İnecek’ diyor. Biz devlet yönetiyoruz. Çok daha ileri gitti. ‘Askerliği yaz tatiline alacağız’. Eğer tadında bir askerlik yapılacaksa bu yaz tatilinde yapılmaz. Yoksa askerlik yapmadı mı diye endişe etmeye başladım.”

CHP’de eski Genel Başkan kaset komplosuyla gitti. Şimdi yeni komplolar yapıyorlar… CHP yönetimi gazeteci kimliği olan bazı isimleri komplolarda kullanıyor sonra da basın özgürlüğü yok diyorlar. Birileri kendi hırsları uğruna Türkiye’nin imajının zedelenmesinden rant sağlama gayretinde.

Avrupa’daki Türk kökenli vekillere sesleniyorum: Dikkat edin yanlış oynuyorsunuz. Oynadığınız oyunun içinde ezilir gidersiniz…

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: